Банкетний зал

Банкетний зал «Скіфія» повністю виконаний в ексклюзивній скіфській тематиці, яка забезпечує захоплюючу та ні з чим не схожу атмосферу для будь-якого свята. До того ж, в доповнення до великого та просторого залу на 350 осіб (а за умов фуршету він може легко прийняти до 500 осіб!), ми раді Вам додатково запропонувати 9 зручно розташованих альтанок та мангальну, яка, окрім звичайного мангала, порадує справжнім східним тандиром. А страви, приготовані у великому казані, в якому на мангалі можна за один раз приготувати до 100 порцій як справжнього східного плову так і різноманітних перших страв, вразять Вас неперевершеним ароматом та смаком.

Ще одною приємною особливістю є додатковий широкий вхід, який створює можливість реалізувати багато цікавих ідей. Наприклад, це може бути як заїзд кортежу молодих прямо до залу при святкуванні весілля, так і урочисте входження випускників перед святкуванням випускного та багато-багато іншого.

Також Вам з найкращої сторони запам’ятаються наші різноманітні шоу-програми, жива музика та інші атрибути святкування, повного приємних вражень.

Ми пропонуємо Вам чудову можливість влаштувати грандіозне свято своєї мрії і готові докласти до цього всіх зусиль!