Про нас

Ще в сиву давнину українські землі заселяли скіфи. Це були кочові племена, які своєю силою та відвагою викликали повагу у ворогів, а зразки їхньої культури приємно дивують і по наш час. І була у них держава – Скіфія. І хоч державу цю ви вже на сучасній карті не знайдете, є місце, де ви можете поринути в древню скіфську атмосферу, ознайомитись з якою ще донедавна можна було лише в музеях. Тепер можна відчути всю красу цієї древньої культури завітавши в ресторанно-готельний комплекс «Скіфія».

«Скіфія» - це новий комплекс, який помітно виділяється серед більшості інших своєю унікальною концепцією, яка знаходить своє відображення навіть у найдрібніших деталях.

Ресторанно-готельний комплекс «Скіфія» пропонує до Ваших послуг:

  • Ресторан з 2-ма додатковими віп-залами.
  • Піцерію з справжньою італійською піччю на дровах.
  • Великий банкетний зал з літнім майданчиком.
  • Готель з затишними номерами різних категорій.
  • Велику безкоштовну автостоянку.
  • Wi-Fi та інші необхідні зручності.

Завдяки зручному розташуванню при в’їзді до Львова та на перетині доріг міжнародного значення до нас легко дістатися як на автомобілі так і за допомогою громадського транспорту. Вам не потрібно їхати далеко за межі міста, щоб відпочити від гаміру та метушні і відчути справжній заміський спокій.

Якщо Ви бажаєте приємно відпочити у справді цікавій та комфортній атмосфері, запрошуємо Вас завітати до «Скіфії»! 

Ми будемо щиро раді Вас бачити!

Скіфія за Геродотом була в вигляді чотирикутника з одинаковою шириною і довжиною. З заходу кордон Скіфії йшов по ріці Істр (Дунай), а зі сходу по ріці Танаїс (Нижній Дон та Сіверський Донець). Борисфен (Ольвії) був розташований посередині скіфської землі. На схід від Дніпра мешкали каліпіди (скіфо-еліни), вище них алазони (східне Поділля), вище алазонів скіфи-орачі (західне Поділля), на схід від Дніпра, на півдні в Гілеї мешкали скіфи-землероби, біля Богу жили бористеніти, як їх еліни називали, вони самі себе називали ольвіополітами.

Скіфи-землероби жили до p. Пантікапи, а за нею жили скіфи-кочовики до ріки Геррос. Від Герроса йшла земля царських скіфів - Геродот вказує на три скіфських царства, з яких царство царських скіфів було найбільшим. Скіфських царів ховали в землі Геррос. Савромати розмовляли скіфською, але їх Геродот до скіфів не відносить. Скіфи поклонялись богові війни.

При витоку Дністра проходить кордон між неврами та скіфами, при витоку Дністра жили еліни, яких називали - тирити. Річка Бог (Південний Буг) має витік в землі скіфів. Гірке джерело, якого витікає річка, що вливається в Бог через п'ять днів подорожі і за чотири дні подорожі до моря, називається по-скіфськи Екзампай - святий шлях. При цьому джерелі знаходиться кордон між скифами-землеробами та алазонами. Від Дунаю до міста Каркінітіс - стара скіфська земля.

Скіфи на карті сучасностіgroup1